SUSISIEKIMAS LOGISTIKA TECHNOLOGIJOS
ISSN 2029-4204

Paroda „Automechanika Frankfurt 2018“ ir pirmoji esamų klientų palaikymo programa

2018-05-02  Pranešimas žiniasklaidai, Messe Frankfurt parodų atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

Šiais metais svarbiausioji pasaulio automobilių serviso pramonės prekybos mugė „Automechanika Frankfurt 2018“ vyksta 25-ą kartą, tačiau pirmąjį kartą ji vyksta kartu su padangų prekybos muge REIFEN. Šių parodų organizatorė bendrovė Messe Frankfurt nusprendė atžymėti šį jubiliejų bei minėtą faktą organizuodama esamų klientų palaikymo programą. 2018 m. parodose padangomis bei remonto dirbtuvių įranga besidomintys lankytojai itin domėsis naujais pasiūlymais ir paslaugomis. Mugės lankytojai galės pasinaudoti plačia palaikymo programa, skirta padangų servisui ir remontui.

Padangų pramonė radikaliai keičiasi. Vis daugiau padangomis prekiaujančių subjektų pereina  prie autoserviso paslaugų teikimo, nors automobilių prekiautojai reikalauja didesnio padangų asortimento. Esant tokiai padėčiai, 2018 m. rugsėjo 11-15 dienomis vyksta anksčiau negirdėta dviguba mugė: Automechanika ir REIFEN lankytojams siūlys didžiulės sinergijos sprendimų, kurie sudomins serviso, pramonės ir pardavimo subjektų dėmesį. „Mes investuojame į padangas ir padangų servisą, nes šis verslas yra tiesiog Frankfurto verslas. Pristatydami savo Esamų Klientų palaikymo programą (Insider Programme), duodame ženklą jog verta atvykti į mugę ir gyvai bei asmeniškai pamatyti parodą Automechanika ir joje demonstruojamą neturintį lygių asortimentą. Remonto dirbtuvių profesionalams šia programa norime padėkoti už beveik 50 metų trukmės lojalumą. Mums itin džiugu mugės 25-ečio jubiliejų atžymėti parodant dėmesį savo klientams“, – sako Automechanika Frankfurt direktorius Olaf Mushoff .

Programoje Automechanika Insider Programmme dalyvaujantys ir mugėje apsilankę asmenys turės galimybę pasinaudoti visapusiu paslaugų paketu. Į šį paketą įeina nemokamas apsilankymas Automechanika Frankfurt ir REIFEN mugių renginiuose, nemokama kelionė vietiniu viešuoju transportu (RMV)  į renginį ir iš renginio bei rūbinės paslaugos. Be to, prekybos mugės svečiai galės ištrūkti iš mugės bruzdesio ir šurmulio ir pasitraukti į specialiai atidarytą esamų klientų svetainę Insider Lounge, kurioje ne tik atsipūs ir pailsės, bet ir turės galimybę susiplanuoti savo reikalus. Esamiems klientams bus teikiamos asmeninės paslaugos vietoje, o ekspozicijų savininkai apdovanos šiuos lankytojus vaučeriais su specialiais pasiūlymais. Vyks ir organizuotos ekskursijos, padėsiančios mugės lankytojams greičiau susirasti jiems įdomias ekspozicijas. Programos Automechanika Insider dalyvių skaičius ribotas, teks užsiregistruoti iš anksto. Informaciją apie dalyvavimo programoje sąlygas bei registracijos formą rasite svetainėje adresu www.automechanika-insider.com.

12 Salėje vyks speciali paroda su pristatymais gyvai

REIFEN debiutuos itin geroje pozicijoje, nes ši paroda vyks 12.1 Salėje, o tai – didžiausia ir moderniausia ekspozicijų salė, kuri yra parodų centro vakarinėje dalyje. Vedančiosios tarptautinės padangų gamintojos, tokios kaip bendrovė Al Dobowi Group, Balkrishna Industries Limited (BKT), Delticom Ag, Linglong Tire, Kyoto Japan Tire, Martins Industries ir Petias demonstruos savo gaminius šioje salėje. Be to, galima bus susipažinti ir su logistikos bei sandėliavimo įranga ir įtaisais. Tas reiškia, jog REIFEN  ekspozicija bus visai netoli nuo bendrovių Body Paintwork, Claasic Cars, Vehicle Care ir visos Remonto dirbtuvių zonos, kuriai teks apie 70 000 kvadratinių metrų plotas 8, 9  ir 11 Salėse. Taigi, čia bus galima sutikti pagrindinius Vokietijos bei tarptautinius žaidėjus remonto priemonių/įrangos bei serviso rinkoje. Tokios apimties ir turinio padangų serviso ir remonto dirbtuvių įtaisų bei įrangos  renginio dar nėra buvę niekur kitur pasaulyje.

Mugės lankytojai bus pamaloninti neįkainojamomis įžvalgomis padangų serviso srityje, kurios bus pristatomos 12.1 Salėje, o renginį organizuoja Vokietijos Serviso Įrangos Asociacija (German Garage Equipment Association (ASA), įvairios vedančiosios bendrovės, jų tarpe Rema Tip Top, Otto Nussbaum, Corghi, Robert Bosch, Snap-on Equipment, Hunter Deutchland, AVL Ditest, Hella Gutmann Solutions, Werbas, Consul ir dar daug kitų. Remonto dirbtuvių įrangos zonoje veiks trys atskiros ekspozicijos, profesionalams bus pristatomi ratų ir padangų serviso procesai, tokie kaip padangų slėgio monitoringo (RDKS) programavimas, ratų suvedimas, sujungimo laisvumo tarpo testeris (joint play tester), stabdžių tikrinimas, priekinių žibintų reguliavimas. Be to, siekiant parodyti optimalius procesus, moderniausia remonto dirbtuvių įranga bus demonstruojama tinklo eksploatavimo veikloje. Ši speciali paroda bus palaikoma gyvų pristatymų: bus rodomi profesionalų veiksmai kasdien remontuojant padangas. „Parodą  Automechanika įkūrę 1971 m., šiandien džiaugiamės galėdami palaikyti šį jubiliejinį renginį kartu su savo partneriais. REIFEN pasirodymas būtent Frankfurte itin pasiteisina, o mes iš savo pusės jiems linkime kuo geresnės kloties debiutuojant šiame mieste“, – sako Peter Rehberg, ASA Network-GmbH vadovas, atsakingas už parodos specialiosios koncepcijos įgyvendinimą.

Frankfurto, kaip prekybos mugės centro pasirinkimo privalumai

Nesvarbu kurioje pasaulio dalyje esate, Frankfurtas vis tiek nėra tolimas kraštas. Taip sakydami turime omeny puikų tarptautinį susisiekimą. Juk į Frankfurtą galima nuvykti greitai ir paprastai. Į Frankfurto oro uostą tiesioginiai skrydžiai vyksta iš maždaug 100 šalių. O Frankfurto parodų centro teritorija yra pačiame miesto centre. Iš oro uosto vykstama vietiniu viešuoju transportu arba naudojantis taksi paslaugomis.

Pastarąjį kartą į Automechanika Frankfurt prekybos mugę atvyko apie 133 000 lankytojų, o iš jų maždaug trečdalis atvyko domėdamiesi Remonto dirbtuvių įranga. Dabar jau bus 50 metų, kai šios pramonės mastu priimantys sprendimus specialistai vyksta į Frankfurto mugę: vadovai, vykdomųjų valdybų nariai, nepriklausomi sutarčių sudarytojai tą kartą sudarė daugiau nei 70 procentų visų paskutinės Automechanika parodos lankytojų.

Automechanika Frankfurt ir REIFEN renginys vyks Frankfurte prie Maino 2018 m. rugsėjo 11-15 dienomis.

Informacija apie Messe Frankfurt

Bendrovė Messe Frankfurt – tai pasaulyje didžiausia prekybos mugių, kongresų ir renginių organizatorė, turinti savą parodų centrą. Bendrovėje dirba daugiau nei 2 500* darbuotojų, kurių darbo vietos išsidėsčiusios maždaug 30-yje taškų. Bendrovės metiniai pardavimai siekia 661* milijonų eurų. Bendrovės veikla itin efektyvi dėl stiprių ryšių su atitinkamais sektoriais, su tarptautiniu pardavimų tinklu ir dėl to, kad Grupė nenutrūkstamai rūpinasi klientais. Platus paslaugų asortimentas,  teikiamų  vietose  ir internetu, garantuoja, jog visame pasaulyje klientai suinteresuoti čia teikiamų paslaugų kokybe, planavimo lankstumu, ir pačių renginių organizavimu.

Tarp teikiamų paslaugų privalu paminėti parodų centro nuomą, prekybos mugės organizavimą ir marketingą, personalo ir maisto tiekimo paslaugas. Bendrovės būstinė yra Frankfurte prie Maino,  valdytojai – Frankfurto mietas (60 procentų) ir  Heseno žemė (40 procentų).

Daugiau informacijos svetainėje, adresai: www.messefrankfurt.com \ www.congressfrankfurt.de \ www.festhalle.de2016_Automechanika_Frankfurt Automechanika 2016 Automechanika 2016