SUSISIEKIMAS LOGISTIKA TECHNOLOGIJOS
ISSN 2029-4204

Garsios lietuvių įmonės vairuotojai „prasisuko“ Norvegijoje: vaikų akivaizdoje pavogė jų dviračius

2018-08-28  Delfi.lt, 15min.lt

Du vairuotojai Norvegijoje, išlipę iš vilkiko su lietuviškais numeriais, tiesiog vaikų akivaizdoje čiupo jų dviračius ir pradėjo krauti į Lietuvos įmonės „Girteka“ sunkvežimį.

Tokį vaizdą pirmadienio vakarą pamatė ir užfiksavo Norvegijoje gyvenantis Steffenas André Tveitenas, atvykęs pasiimti dukrą iš mokyklos.

Šiomis nuotraukomis vyras pasidalino socialiniuose tinkluose. Nuotraukose matyti lietuviško kapitalo tarptautinės transporto įmonės „Girteka“ logotipai ant vilkiko, lietuviški numeriai.

Steffeno André Tveiteno laukdamas dukros autobusų stotelėje pastebėjo, kaip du vyrai krauna dviračius į „Girtekos“ sunkvežimį su lietuviškais registracijos numeriais. Jis stebėjo, kaip 5-6 dviračiai buvo pakrauti į sunkvežimį.
Netrukus jis priėjo prie vyrų pasiaiškinti, ką jie čia daro, tuomet vairuotojai išmetė dviračius pakelėje ir išvažiavo. Taip jis užkirto kelią incidentui.

Jo teigimu, blogiausia, kad viskas vyko tiesiog vaikų akyse.

„Mano dukra buvo išsigandusi ir pradėjo verkti. Dviratis tai tiesiog daiktas, bet vaikai buvo išsigandę, juos reikia apsaugoti nuo tokių vaizdų ir įvykių“, – Norvegijos vietiniam interneto žiniasklaidos portalui nrk.no pasakojo vyras.

Apie incidentą pranešta vietinei Trumsės apylinkės policijai. Ši savo „Twitter“ paskyroje patvirtino vagystės faktą. Kol kas sunkvežimio paieškos buvo bevaisės“, – pirmadienį rašė policija.

DELFI kreipėsi į „Girteka Logistics“, bendrovės komunikacijos vadovas Kristianas Kaas Mortensenas apgailestavo dėl gėdingo įvykio.Kristianas Kaas Mortensenas tvirtino, kad vairuotojai bus atleisti.

„Ką mes padarėme – liepėme apsukti vilkiką atgal ir nedelsiant keliauti į Lietuvą. Kai jie grįš – mes iškart juos atleisime. Į tokius atvejus reaguojame labai griežtai, juk jeigu jūs iš savo kolegos DELFI pavogsite mobilų telefoną, jūs irgi greičiausiai būtumėte atleista“, – svarstė jis.

Vairuotojai į Lietuvą turėtų grįžti šiomis dienomis.

Nors vilkikas buvo su lietuviškai numeriais, Kristianas Kaas Mortensenas sakė nežinantis, ar vairuotojai buvo lietuviai:

„Nežinau nacionalinės tapatybės ir manau, kad tai yra nesvarbu. Jie – blogi vyrukai, darantys blogus dalykus, todėl tapatybė čia visiškai nesvarbu.“

Jis tvirtino nežinantis tikslių detalių, kiek dviračių pavogti ketino ir pasidžiaugė, kad jų planas nepavyko pastebėjus tą aplinkiniams.

Girteka_dviratis