SUSISIEKIMAS LOGISTIKA TECHNOLOGIJOS
ISSN 2029-4204

Redakcija Baltijos projektų ir leidybos centras

Leidžia profesinius periodinius leidinius: analitinį spausdintą žurnalą „Transportas“; spausdintą ir skaitmeninį leidinius „Transporter“; profesinį spausdintą leidinį „Keliai ir tiltai“; socialinės paskirties spausdintą leidinį „Meridianas“.

Visi redakcijos leidiniai turi individuales specializuotas svetaines projektų palaikymui. Svetainėse dažniau atnaujinama informacija, speciliai joms yra rašomi straipsniai, viešinama įvairi informacija, kuri nėra publikuojama spausdinamuose leidiniuose.

Svetainės: žurnalo „Transportas“ – www.zurnalastransportas.lt ; leidinių “Transporter” – www.etransporter.lt ; leidinio “Keliai ir tiltai” – www.keliai-tiltai.lt ; leidinio “Meridianas” – www.meridian.lt

Projektas „Transporto lyderiai“

Analitinis žurnalas „Transportas“ kasmet organizuoja rinkimus „Lietuvos transporto lyderiai“ nuo 2008 metų pradedant. Tai nacionalinį statusą turintis rinkimų projektas, kurio tikslas – įvertinti ir atkreipti dėmesį į Lietuvos transporto, logistikos, ekspeditorių, naujųjų technologijų, technikos pardavėjų, paslaugų sektorius bei pagerbti nusipelnusius įmonių vadovus susisiekimo sektoriuje.

Projektas „Mūsų kelias“

2014 metais analitinis žurnalas „Transportas“, kartu su partneriais pradėjo organizuoti rinkimus „Mūsų kelias“. Šis projektas yra skirtas siekiant įvertinti Lietuvos kelininkų indėlį į infrastruktūros plėtrą ir tinkamai pagerbti kelių tiesimo, projektavimo, technologijų diegimo ir priežiūros įmones, jų vadovus bei nusipelnusius įmonių darbuotojus.

Baltijos projektų ir leidybos centras

Puoselėja sąžiningą verslą, ugdo specialistus, kuria naujo tipo spausdinamas, skaitmenines ir virtuales žiniasklaidos priemones bei projektus, kuriems vėliau yra suteikiamas nacionalinis statusas.

Baltijos projektų ir leidybos centras

Visuomeniniais pagrindais kuria ir administruoja švietėjišką socialinės ir filantropinės pakraipos projektą – mokslinę elektroninę biblioteką eLIBRARY.LT.

Baltijos projektų ir leidybos centras

Organizavo visuomenės informavimo skyrių, kurio tikslas – rengti ir viešinti aktualią informaciją.