ТРАНСПОРТ ЛОГИСТИКА ТЕХНОЛОГИИ
ISSN 2029-4204

Redakcija Baltijos media centras

Leidžia profesinius periodinius leidinius: analitinį spausdintą žurnalą „Transportas“; spausdintą ir skaitmeninį leidinius „Transporter“; profesinį spausdintą leidinį „Keliai ir tiltai“; socialinės paskirties spausdintą leidinį „Meridianas“.

Visi redakcijos leidiniai turi individuales specializuotas svetaines projektų palaikymui. Svetainėse dažniau atnaujinama informacija, speciliai joms yra rašomi straipsniai, viešinama Informacija, kuri nepublikuojama spausdinamose versijose.

Svetainės: žurnalo „Transportas“ – www.zurnalastransportas.lt ; leidinių “Transporter” – www.etransporter.lt ; leidinio “Keliai ir tiltai” – www.keliai-tiltai.lt ; leidinio “Meridianas” – www.meridian.lt

Projektas „Transporto lyderiai“

Analitinis žurnalas „Transportas“ kasmet organizuoja rinkimus „Lietuvos transporto lyderiai“ nuo 2008 metų pradedant. Tai nacionalinį statusą turintis rinkimų projektas, kurio tikslas – įvertinti ir atkreipti dėmesį į Lietuvos transporto, logistikos, ekspeditorių, naujųjų technologijų, technikos pardavėjų, paslaugų sektorius bei pagerbti nusipelnusius įmonių vadovus susisiekimo sektoriuje.

Projektas „Mūsų kelias“

2014 metais analitinis žurnalas „Transportas“, kartu su partneriais pradėjo organizuoti rinkimus „Mūsų kelias“. Šis projektas yra skirtas siekiant įvertinti Lietuvos kelininkų indėlį į infrastruktūros plėtrą ir tinkamai pagerbti kelių tiesimo, projektavimo, technologijų diegimo ir priežiūros įmones, jų vadovus bei nusipelnusius įmonių darbuotojus.

VšĮ Baltijos media centras

Puoselėja sąžiningą verslą, ugdo specialistus, kuria naujo tipo spausdinamas, skaitmenines ir virtuales žiniasklaidos priemones bei projektus, kuriems vėliau yra suteikiamas nacionalinis statusas.

VšĮ Baltijos media centras

Visuomeniniais pagrindais kuria ir administruoja švietėjišką socialinės ir filantropinės pakraipos projektą – mokslinę elektroninę biblioteką eLIBRARY.LT.

VšĮ Baltijos media centras

Įkūrė visuomenės informavimo tarnybą. Jos tikslas – viešinti visuomenei aktualią informaciją visuomeniniais pagrindais.